RB2215/902/48 Napszemüveg
A RB2215 egy divat-megnyilatkozás, amihez végső soron napfény se kell, mert ez a napszemüveg olyan kisugárzást kölcsönöz neked, amitől az éjszaka is nappallá változik. A RB2215 a 2025. évben teljesen új a piacon, úgyhogy ezzel a szemüveggel teljesen korszerű lehetsz. A RB2215 esetében ezeket a méreteket választhatod: 56 mm, 59 mm. Ha bizonytalan vagy, a nem megfelelő méretet egyszerűen és költségmentesen visszaküldheted.
A
Ray-Ban uniszex modellje nem tesz különbséget nők és férfiak között. Mint minden napszemüvegnél a boltunkban, nyugodtan hagyatkozhatsz a garantált
UV400 szintű védelemre. A természetesen szintén kapható polarizált üvegek a normális üvegeknél sokkal többet nyújtanak. A speciális technika révén minimálisak lesznek a zavaró fényvisszaverődések. Ezáltal tökéletesen élesen látsz. A közúti forgalomban is, és a versenypályán is nemcsak a színek lesznek intenzívebbek, hanem a biztonságod is megnő.
Ha a kívánt szemüvegedről van szó, gondolkodás nélkül csapj le rá. Raktáron van ez a darab számodra, és azonnal tudjuk szállítani a szuper kedvezményes Edel-Optics áron. 13. 1.2 Ha dioptriás szemüveg és ha van raktáronA modell raktáron van, és a Te dioptria értékeidnek megfelelően csiszolt üvegeket gyorsan beleteszik a keretbe, úgyhogy nagyon hamar a kezedbe veheted az új szemüvegedet. Mivel az Edel-Optics a jutányos árut keresők Eldorádója, Te is hihetetlenül olcsó áron kaphatod meg ezt a csúcs modellt. Ami más online boltokban a kiárusítás, az nálunk egyszerűen a mindennapos takarékosság.