A DG5027 esetében nem mondhatjuk egyszerűen, hogy "látásjavító eszköz. Itt egy olyan kiegészítő eszközt veszel, ami a megjelenésedet magasabb szintre emeli, és amivel megmutathatod, hogy tisztában vagy a divattal. A DG5027 a 2018. évben teljesen új a piacon, úgyhogy ezzel a szemüveggel teljesen korszerű lehetsz. A DG5027 az online boltban ezekben a méretekben rendelhető meg: 53 mm, 55 mm. Ha nem tudod, mi a pontos méreted, otthon is kényelmesen fölpróbálhatod. A díjmentes visszaküldési szolgáltatásunkkal azt, ami túl nagy vagy túl kicsi, egyszerűen és komplikáció mentesen visszaküldheted. A DG5027 az Edel-Optics online boltban más stílusokban is kapható a
Dolce & Gabbana 2017. és 2018. évi kollekcióiban.
A szemüveg keret designja kifejezetten a
férfiakat célozza meg. A megalkuvásmentes vonalvezetés hímnemű sajátosság.
A keret négyszögletes optikája magabiztosságot és erőt sugároz. Különösen a kerek arcok kapnak a négyszöggel egy szép ellenpontot. Az ehhez hasonló
műanyag szemüvegek élettartama hosszú, és viseletük nagyon kényelmes. DG5027 nagyon kényelmesen ül az orron és a füleken.
Nálunk olcsón megkapod hozzá a helyes dioptriás lencséket is. Ehhez nem kell más, mint az aktuális dioptria értékeid, amiket például a saját választott szemorvosodtól megtudhatsz. A Digitális optikus mesterrel azután választhatsz olcsó német márkás lencsék és Seiko, Hoya vagy Rodenstock elsőosztályú márkák közül. Sok jellemző, mint a szuper tükröződés mentesség, lótusz hatás, tisztító réteg, antisztatikusság és keményített felület a műanyag lencsék esetében felár nélkül megkapható azEdel-Optics-nál.
A következő szállítmány már úton van, így a kívánt
Dolce & Gabbana hamarosan ismét raktáron lesz. A hihetetlenül olcsó ár biztos vigaszt nyújt a rövid várakozási idő alatt. Nálunk az online boltban tartósan alacsonyak az árak. Ilyen olcsón kiárusításkor sem kaphatod meg a DG5027-t.